Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Expecting a baby Ticker زندگی عاشقانه ما

 
زندگی عاشقانه ما

صفحه نخست   ::   آرشیو  ::   تماس با من   
 
>
اولین پایش رشد گل دخملی

روز چهارشنبه یک ماهگی هلیا اومدیم بروجرد این اولین سفر گل دخملیه . سر راه هم رفتیم جمکران زیارت البته بخاطر ترس از انواع انفولانزاها هلیا از دور زیارت کرد . روز شنبه هم هلیا گلی رو برای اولین پایش رشد بردم درمانگاه رئیس درمانگاه از اقوام بود در نتیجه بیشتر راهنمایی ام کرد.

گل دخملی وزنش 4100 گرم شده که 100 گرم بخاطر لباسها کسر می شه دور سر 36 و قد 52 .خدا رو شکر همه گزینه های رشد تو بهترین وضعیت ممکن بودن هر چند که هر کی گل دخملی رو می بینه میگه وای چقد کوچولوا و بعدش هم .... این که فرشاد کوچولوا ( دایی هلیا )

برای افزایش شیر بهم توصیه هایی کردن می نویسم که اگه دوست جونیا هم خوندن بدونن......هفته ای دوبار بابونه دم بشه و یک استکان میل شود! .....کنجد خودش نفاخه اما اگه اسیاب بشه نفخش ازبین میره کنجد اسیاب شود و همراه خرما میل شود....گشنیز و جعفری و نعناع خیلی برای شیر مفیده .....( انگاری بقیه اش یادم رفته!)

جای واکسن سل به اندازه یه عدس باد کرده بود که گفتن این نشونه اینه که واکسن اثر کرده فقط باید خیلی خیلی مراقب بود که سرش کنده نشه وگرنه ممکنه به اندازه یه سیب باد کنه.

قطره ویتامین آ د روزی یک سی سی داده بشه دکتر هلیا گفته بود مولتی ویتامین هم می تونی بدی اما درمانگاه گفتن اینکار رو نکن چون ممکنه مقدار زیادتر از حد بشه و باعث بشه خدای نکرده ملاج زودتر از موعد بسته بشه . در ضمن آ د باید تا 4 ماهگی داده بشه که نی نی گلی خوب بتونه گردن بگیره.

در مورد شیر دهی شبانه خیلی تاکید شد که اثر زیادی توی رشد داره خدا رو شکر هلیا تو شکمش ساعت داره و راس 3 ساعت خودش بیدار میشه .

اینا یادم بود چیزی دیگه ای یادم اومد می نویسم.

در ضمن منو گل دخملی با هم میریم پیاده روی البته هلیا تو کالسکه و لالا و من پیاده ......هدف هم سوزوندن چربی هاست.......وزنم هم شده 65 اما هنوز خیلی چاقالو ام .ناراحت

...


یکشنبه ٢٦ مهر ۱۳۸۸-۱:۱٧ ‎ب.ظ |  پيام هاي ديگران()  | فرزانه | لینک به نوشته
>
خورشید من یک ماهه شد!

هلیا گلی ما امروز یک ماهه شد اتفاق جالب و مهم درباره هلیا این بود که خودش پستونکش رو تو دهنش گذشت ودر مورد من اینکه امروز جرات پیدا کردم و خودم ناخنهاش رو گرفتم ! هلیا من هزار هزار ساله باشی .ماچ

 

8ijlk68jxvkic75h4e4d.jpg

...


سه‌شنبه ٢۱ مهر ۱۳۸۸-۸:٤٥ ‎ب.ظ |  پيام هاي ديگران()  | فرزانه | لینک به نوشته
>
خدای مهربون به خاطر همه این روزهای زیبا سپاسگذارم!

خدارو شکر روزهای ارام و زیبایی رو سپری می کنیم . به مناسبت تولد هلیا گلی چند تا مهمونی داشتیم اول قرار بود تالار بگیریم که به دلایل متعدد کنسل شد و مامان گلم زحمت همه مهمونی ها رو کشید ..........هلیا هم خدا رو هزاران بار شکر دختر خوب و آرومیه. بچه داری خیلی شیرینه خصوصا وقتی می بینم که همه خصوصا محسن و خونواده خودم چقدر هلیا رو دوست دارن ......محسن همون فرشته سابق شده اگه چشمش نزنم ! خدایی تو زایمانم سنگ تموم گذاشت اگه دلخوری های بارداری ام رو می نوشتم حقه که محبت های الانش رو هم بنویسم از هیچی کم نگذاشت و سعی کرد زایمان و مهمونی ها و همه کارهای مربوط به منو هلیا گلی به نحو احسن برگزار بشه ......

ساعتها میشینه و واسه هلیابا اینکه خوابه اواز می خونه خیلی دیدنیهلبخند

 بابایی مهربون ازت ممنونیم منو و هلیا می بوسیمتماچ

شاید اینجا بهترین جا باشه که از فرشته مهربون مادرم هم تشکر کنم مامان جونم هزار ساله باشی دستای کوچیکت رو می بوسم و برات آرزوی عمر طولانی و سلامت دارم منو وهلیا و محسن ازت ممنونیم کاش می شد زحماتت رو جبران کرد  قلب

 

...


جمعه ۱٧ مهر ۱۳۸۸-٧:٠۸ ‎ب.ظ |  پيام هاي ديگران()  | فرزانه | لینک به نوشته
>
عکسای هلیا گلی:

 

 

sbsu0wzd3d4kt7ucpc4.jpg upnuv9h1joliumpzycbm.jpg pr75vyrz61s0u0snquhp.jpg w0lr5aln3cozjhq05lv.jpg

 مامان فدای چشای سیات عشق من

tq136rm312lclw67b99.jpg

اینم حسن ختام هلیا گلی و آرتین جونی:

 

g6fjx7eonfucf0yg06j.jpg

...


چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۸۸-۱٠:٢٤ ‎ب.ظ |  پيام هاي ديگران()  | فرزانه | لینک به نوشته

Lilypie Expecting a baby Ticker>
Lilypie First Birthday tickers