Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Expecting a baby Ticker هفته آخر قشنگ ترین اتظار دنیا - زندگی عاشقانه ما

 
زندگی عاشقانه ما

صفحه نخست   ::   آرشیو  ::   تماس با من   
 
>
هفته آخر قشنگ ترین اتظار دنیا

همه مادرای باردار می دونن که هفته ٣٨  جزء اخرین هفته های انتظاره . برای من که سزارینی هستم حتما آخرین هفته است .

دختر گل من الان تو این وضعیته:

کودک شما حسابی چاق شده است! او بین 2720 تا 3400 گرم وزن دارد (پسرها معمولا کمی سنگین تر از دخترها هستند) و طول بدن او نیز بین 48.2 تا 50.8 سانتی متر است. او می تواند خیلی محکم چنگ بیندازد که این را هم به زودی می توانید با انگشت خود امتحان کنید! اندامهای او کاملا رشد کرده و در مکان نهایی خود قرار دارند. ولی ریه ها و مغز او هرچند به اندازه ای رشد کرده اند که بتوانند فعالیت کنند اما تا زمان تولد و مدتی پس از آن نیز به رشد خود ادامه می دهند.
فکر می کنید چشمهای کودک شما چه رنگی هستند؟ ممکن است نتوانید به درستی پاسخ دهید. اگر چشمان او قهوه ای باشند احتمالا به همین رنگ باقی خواهند ماند. اگر رنگ چشمانش خاکستری تیره یا آبی پررنگ باشد ممکن است به همین رنگ باقی بمانند و ممکن است تا 9 ماهه شدن نوزاد سبز فندقی یا قهوه ای شوند. این امر بدان خاطر است که امکان دارد عنبیه کودک (بخش رنگی چشم او) در ماههای اول پس از تولد رنگدانه بیشتری ذخیره کند. به همین دلیل امکان ندارد که رنگ چشمهای او روشن تر یا آبی تر شوند. عنبیه های سبز فندقی و قهوه ای بیشتر از عنبیه های آبی یا خاکستری رنگدانه دارند.

اما امروز یه دردهای وحشتناکی بهم هشدار میده دردهای عجیبی که اولین باره حس می کنم.

دلم برای این روزهای پراسترس و شبهای سراسر بی خوابی ، شمردن تعداد حرکات دخترم ، حرف زدن با موجودی که همه چیزم شده و مونسم شده ، سکسکه هایی که کلافه ام می کنه و لگدایی که حس می کنم الان پاهاش از پهلوهام بیرون می زنه ، همه و همه تنگ میشه .ناراحت

می خواستم تاریخ زایمان رو عوض کنم اما واقعا حیفم اومد . 19 ام شب خیلی عزیزیه شب 21 رمضان . شبی که خدا قرآنش رو نازل کرده و علی (ع) به شهادت رسیده قراره من لیاقت مادر شدن پیدا کنم . تحت هیچ شرایطی دوست ندارم این تاریخ عوض بشه آرزو دارم لایق باشم و تو این شب مادر بشم .

عجیب به یاد همه دوستانم هستم همه دوستهای منتظر و همه اونایی که التماس دعا دارن. خدایا منو  لایق بدون و دعام رو مستجاب کن . خدایا رو سفیدم کن .

...


شنبه ۱٤ شهریور ۱۳۸۸-٦:٤٩ ‎ب.ظ |  پيام هاي ديگران()  | فرزانه | لینک به نوشته

Lilypie Expecting a baby Ticker>
Lilypie First Birthday tickers